Yenilik çoğunlukla iyidir.
Daha iyi bir deneyim için lütfen tarayıcınızı güncelleyin.

Tarayıcımı Şimdi Güncelle
Bala Makina Bala Makina
Türkçe

Hakkımızda

Bala Makina


30 yılı aşkın ahşap işleme makinaları imalatındaki tecrübelerinden güç alarak yola çıkan firmamız, 1992 yılında Bala Makine Sanayi ve Tic.Ltd.Şti adı altında yeniden yapılanarak Dikey Panel Ebatlama ve Kompozit Panel Kesim-Kanal Açma Makinaları alanında yoğunlaşmıştır.

Daima ileri teknolojiyi, yüksek kalite ve müşteri memnuniyetini amaçlayan firmamız, kuruluşundan bu güne kadar yaptığı çalışmalarla alanında kendini ispatlamış, gerek yurtiçi gerekse yurtdışı pazarda kalitesini kabul ettirmiş ve geniş bir müşteri kitlesine ulaşmayı başarmıştır.

Son yıllarda hız verdiğimiz Ar&Ge yatırımlarımız neticesinde yüksek teknolojili ürün portföyünü genişleten firmamız; Müşterilerimizden gelen yoğun talepler ve Pazarın ihtiyacına cevap vermek amacıyla Intelpack – Cnc Karton kesme makinası üretimine başlamıştır. Intelpack markası bir Bala kuruluşudur.

Kurulduğu günden bugüne kadar siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti vermeyi kendisine görev edinen Bala Makine Sanayi ve Tic Ltd. Şti üretimini gerçekleştirdiği makinaları gelişen teknoloji ve değişen müşteri talepleri doğrultusunda sürekli olarak yenilemektedir.

Bala Makina
Misyonumuz

Misyonumuz

Dünya pazarında Türk makine sektörünü temsil eden öncü bir kuruluş olarak; müşteri beklentilerini tam olarak karşılayan ürünler ve hizmetler üretmek.

Vizyonumuz

Vizyonumuz

Ahşap işleme makineleri sektöründe yüksek müşteri memnuniyeti ile çözüm odaklı üretim ve hizmet anlayışını benimsemiş; ileri teknolojik ürünlü makineleri güvenle pazara sunan, lider bir dünya markası olmak.